VI ÄR HAKON MEDIA

 

Kundtjänst

Telefon: 08-409 320 10
kundtjanst@hakonmedia.se
Öppettider: 09.00 – 16.00 (lunchstängt 12.00 – 13.00)

Annonsera hos Hakon Media

Vill du annonsera i någon av Hakon Medias produkter? Kontakta oss för Market här och för Icanyheter här.

Pontus Edman

Pontus Edman

Tf chefredaktör

Mobil: 070-169 30 89
pontus.edman@hakonmedia.se

Marie Hillblom

Marie Hillblom

Reporter

Mobil: 070-687 43 17
marie.hillblom@hakonmedia.se

Nathalie Skott

Nathalie Skott

Maknads- och produktionskoordinator

Mobil: 070-868 49 22
nathalie.skott@hakonmedia.se

Andreas Dyrberg Skog

Andreas Dyrberg Skog

Reporter

Lars Welin

Lars Welin

Kommersiell redaktör

Mobil: 073-093 90 44
lars.welin@hakonmedia.se

Thomas Ohlén

Thomas Ohlén

Reporter

Mobil: 070-200 63 06
thomas.ohlen@hakonmedia.se

Ellen Larsson

Ellen Larsson

Reporter

Mobil: 073-093 90 38
ellen.larsson@hakonmedia.se

Miriam Järlesjö

Miriam Järlesjö

Redigerare

Mobil: 076-308 43 74
miriam.jarlesjo@hakonmedia.se

Daniel Norman

Daniel Norman

Webbredaktör, reporter

Mobil: 076-828 98 51
daniel.norman@hakonmedia.se

Susan Berzelius

Susan Berzelius

Reporter, utrikesredaktör

Mobil: 073-344 57 20
susan.berzelius@hakonmedia.se

Agneta Renmark

Agneta Renmark

Reporter

Mobil: 070-618 53 03
agneta.renmark@hakonmedia.se

Michael Sandsjö

Michael Sandsjö

Reporter

Mobil: 070-169 31 06
michael.sandsjo@hakonmedia.se

Andreas Heneborn

Andreas Heneborn

Reporter

Mobil: 070-169 31 24
andreas.heneborn@hakonmedia.se

Mikael Sydner

Mikael Sydner

Kommersiell redaktör

Mobil: 070-569 45 05
mikael.sydner@hakonmedia.se